У бібліотеках Ковельської громади створюють простір для душевного спілкування

08.06.2026 о 16:32 | Категорія: Новини

☕️ Кажуть, що улюблена чашка в руках — це найпростіший спосіб відчути затишок і тепло, де б ти не був. Днями бібліотеки-філії нашої громади перетворилися на справжні острівці спокою, об’єднавши жителів навколо щирих розмов, ароматного чаю та, звісно ж, хороших книг.

✅ Тепла зустріч під назвою «День улюбленої чашки» згуртувала громаду в бібліотеці-філії с. Тойкут. Бібліотекарка філії пані Галина Ілюшик підготувала для відвідувачів цікаву інформаційно-дозвіллєву програму про цей звичний, але такий необхідний предмет. Учасники заходу із задоволенням ділилися зворушливими історіями про свої улюблені чашки, разом чаювали та у дружній атмосфері обговорювали найсвіжіші книжкові новинки, обираючи читання собі до душі.

✅ У бібліотеці-філії с. Доротище подія набула особливого, сонячного настрою. Тут за теплим чаюванням разом із читачами зустрічали прихід довгоочікуваного літа та початок шкільних канікул. Бібліотекарка філії пані Валентина Шпилюк підготувала для гостей цікаві повідомлення та презентувала яскраву добірку книг про літо. Тепер місцеві дітлахи та дорослі точно знають, з якими захопливими історіями в руках провести ці канікули та відпустки.

🙌 Такі заходи — це не просто про чашку чи чай. Це про хвилини психологічного розвантаження, які нам усім зараз так необхідні. Це про підтримку, єдність та тепло спілкування всередині наших громад.

🫶 Щиро дякуємо господиням бібліотечних філій за організацію таких затишних куточків, а гостям — за усмішки та щирість! До нових зустрічей у бібліотеках громади!

Коментарі закриті.