ІСТОРІЯ З СОНЯХАМИ (продовження)
![🌻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1f33b.png)
Також це історія про наші мрії. Соняшник фокусує увагу. Так і ми впродовж 100 днів його зростання будемо акумулювати наші прагнення, перетворювати їх у дії, які сприятимуть втіленню мрій у життя.
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
А користувач бібліотеки, місцевий поет пан Валерій Цимбалюк заходився облаштувати захисні опори з кілочків навколо лунок із поки ще невеликими росточками соняхів.
Приємно, що люди відчувають відповідальність за справу, до якої долучилися. Дякуємо вам!
![0-02-05-0c60efaf5b5d402fec8ccf4452f77647fc6b2ec0d6453b187bbf82aa32ff2bd7_a18b5b637c77af9](http://kovelbook.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-0c60efaf5b5d402fec8ccf4452f77647fc6b2ec0d6453b187bbf82aa32ff2bd7_a18b5b637c77af9-1024x462.jpg)
![0-02-05-fe8b46d6d381718dad805a56fe24b5ab7eedfab9df8ddc69474e2a953d9ed929_31142e4aeae0e66c](http://kovelbook.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-fe8b46d6d381718dad805a56fe24b5ab7eedfab9df8ddc69474e2a953d9ed929_31142e4aeae0e66c-1024x462.jpg)
![Наталя](http://kovelbook.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/Natalia.jpg)
Це цікаво: віртуальний сонях, який ми додаємо до фото, створила Роксолана Дудка — мультидисциплінарна художниця, випускниця програми «Креативна молодь змінить Україну» 2020.
Автор admin