⚡️ Сашко Дерманський у динамічному атмосферному письменницькому турі по Волині!
25.05.2024 о 11:02 | Категорія:
Новини
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
23 травня мегапопулярний, креативний, сучасний письменник Сашко Дерманський мав зустрічі з читачами у двох ковельських бібліотеках: КЗ «Публічна бібліотека» та у Бібліотеці для дітей. Модератор туру – український письменник, літературний критик, видавець, педагог Микола Мартинюк.
![👨👩👧👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1c/1/16/1f468_200d_1f469_200d_1f467_200d_1f467.png)
Читальна зала Публічної бібліотеки зібрала цього дня особливу аудиторію – дітей, підлітків, молодих та дорослих шанувальників творчості київського письменника. Всі з нетерпінням очікували на спілкування з культовим автором сучасної дитячої української літератури Сашком Дерманським.
![👨👩👧👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1c/1/16/1f468_200d_1f469_200d_1f467_200d_1f467.png)
І ось бібліотека ноповнилась гомоном дітвори! Було весело та пізнавально, адже Сашко розпочав із віршованих загадок, а потім відповів на море дитячих запитань. Їх справді було дуже-дуже багато: хто надихає, яка перша книга, а яка 5 книга, як довго пишеться казка, що у планах, про хобі і сім’ю, де навчався, про що мріяв і т.д.
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
Присутні мали унікальну можливість придбати книги письменника, зробити пам’ятне фото з ним, отримати автограф.
![📸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tde/1/16/1f4f8.png)
Відчуйте атмосферу, насолодіться емоціями від зустрічі з наших фото!