Овва! Наші соняхи почали проростати!!!
Як відомо (допис від 10.05.24р.), команда Публічної бібліотеки разом із активними містянами вперше приєдналася до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина – МАРАФОНУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ і висадила на клумбу біля червоно-чорного муралу бібліотеки насіння соняшників.
Зернята отримала, активно зреагувавши на допис від «Фонду родини Богдана Гаврилишина» в соцмережах, провідна бібліотекарка Інтернет-центру Ірина Малиновська.
![🌻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1f33b.png)
Нагадаємо, суть марафону полягає у тому, що після закладення насінини у землю кожен із нас обрав мрію та один із пунктів «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина. 100 днів (поки зростатимуть соняшники) ми будемо прагнути покращити обраний пункт-мрію у своєму житті.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Маємо надію, що влітку квітуватимуть соняхи сорту Богдана Гаврилишина на клумбі біля бібліотеки і нагадуватимуть нам про справжні цінності, позитивне ставлення до життя, відповідальність за те, що навколо. Адже коли сієш добро – воно завжди проростає та множиться!
![441944006_758823616406743_8783096050111330229_n](http://kovelbook.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441944006_758823616406743_8783096050111330229_n.jpg)
![444225337_758830553072716_8850239210968208052_n](http://kovelbook.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/444225337_758830553072716_8850239210968208052_n.jpg)
Автор admin