Гуляли рідним містом, вивчаючи історію!
19.04.2024 о 10:50 | Категорія:
Новини
![🏦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f3e6.png)
18 квітня у Міжнародний день пам’яток історії та культури України відбулася екскурсія центральною частиною міста у співпраці Публічної бібліотеки та Ковельського історичного музею. Маргарита Матвійчук – директор історичного музею вражаюче розповіла про пам’ятки, безліч історій та витоків того чи іншого етапу міста.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Рухалися від пам’ятника Тарасу Шевченку, а віртуально почули про всі інші пам’ятки, які не траплялися на шляху. Завітали і до бібліотеки, де ознайомилися з тематичною виставкою, зігрілися чаєм та почули нові факти про книгозбірню. Закінчили на території костелу Святої Анни, який є унікальною дерев’яною пам’яткою архітектури.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Дякуємо пані Маргариті за екскурс містом Ковель, а містянам за вогник в очах!
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Нам дісталася спадщина, отже давайте її вивчати, берегти і розповідати про це іншим!