Якою Леся була насправді

25.02.2024 о 11:04 | Категорія: Новини

 

💙💛 25 лютого 1871 року народилась Леся Українка, справжнє ім’я якої – Лариса Косач – геній української літератури, що входить в умовну тріаду Шевченко-Франко-Українка.

Що ви знаєте про Лесю Українку, окрім того, що вона хворіла і мала нещасливі закоханості? В біографії цієї неймовірної жінки є купа незручних  фактів, які за радянських часів від нас ретельно приховували! Які твори Лесі Українки забороняли аж до проголошення Незалежності України? Та як ця фантастична жінка стала зброєю в руках московських пропагандистів?  Розкаже Акім Галімов у відео-випуску проєкту “Реальна історія”.  Пропонуємо до перегляду!

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

maxresdefault

Довідково:

У проєкті “Реальна історія” Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов’язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля.  Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.

Коментарі закриті.