Запрошуємо!

31.01.2024 о 17:00 | Категорія: Оголошення
1 лютого в Ковель завітають письменниці Ірина Старовойт (Львів) і Таня Касьян (Маріуполь – Київ) і поспілкуються з читачами в рамках проєкту Українського ПЕН «Мереживо. Літературні читання в містечках України». Модераторка заходів – Марія Титаренко (Львів). Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Зустріч відбудеться 1 лютого о 12.00 у Публічній бібліотеці м. Ковель за адресою вул. Степана Бандери, 2.
‍♀️Ірина Старовойт – письменниця, перекладачка, науковиця. Авторка 3 поетичних книжок і безлічі статей у різних виданнях світу. Її вірші перекладені польською, литовською, англійською, вірменською, румунською мовами та покладені на музику. Авторка та співведуча подкаст-спільнодуму в бомбосховищі «Плани на завтра». Викладачка Українського католицького університету. Виступає з лекціями, бере участь у публічних дискусіях на актуальні теми в Україні та в багатьох країнах ЄС. Членкиня Українського ПЕН.
Таня Касьян – виконавча директорка громадської організації «Точка опори ЮА». Консультантка з питань інклюзії та різноманіття. Авторка книжок «Про що мовчать» і «Наше. Спільне. Як зберегти в собі людину під час і після війни», укладачка «Довідника безбар’єрності». Авторка та ведуча подкастів про права людини «iТочка» і про етичне та коректне спілкування «Потрошку». В минулому – головна редакторка журналу про жінок у бізнесі та про гендерну рівність https://WoMo.ua , національна консультантка ООН «Жінки в Україні».
‍♂️Марія Титаренко – письменниця, журналістка, лекторка. Засновниця Магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університету (УКУ). Викладає в УКУ теорію комунікацій, творчопис, сторітелінг, драматургію науки, есеїстику, художній репортаж, публічний виступ та ін. Авторка книжок «Комунікація від нуля. Есеї для Мані» та «Не музи, а м’язи. 50 вправ із творчопису».
Проєкт «BOOK BOX», створений у межах програми UPSHIFT, яка у Волинській області реалізується ГО «Молодіжний центр Волині», за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії
мереживо_волинь-фб

Коментарі закриті.