29 січня – День пам’яті Героїв Крут
31.01.2024 о 16:56 | Категорія:
Новини
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t97/1/16/1fa75.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
29 січня у 106-й День пам’яті Героїв Крут жителі Ковельської громади, курсанти
Волинський військовий ліцей імені Героїв Небесної Сотні вшанували в Публічній бібліотеці усіх оборонців Крут 1918 року. Дякуємо курсантам ліцею за відповідальність та відмінно виконану роботу за сценарієм заходу!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t97/1/16/1fa75.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
А 30 січня міська бібліотека-філія разом із Публічною бібліотекою організували історичну годину до Дня пам’яті героїв Крут для учнів 9-10 класів у ліцеї №1. Махнюк Ангеліна, методист бібліотеки, креативно та доступно подала матеріал про складний та важливий час в історії України – Крути в Українській революції.
Дякуємо молоді за інтерес до теми, адміністрації закладу – за допомогу у проведенні.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Історія повторилася: на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, в районі Крут знову відбувся бій між українським та російським військами, який тривав із 28 лютого до 3 березня 2022 року. За свідченнями жителів Крутянської громади, росіяни втратили в тому протистоянні близько 200 військових.
![✌️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t61/1/16/270c.png)
Перемога за Україною!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава ЗСУ!