Липнева книгарня: що читати на екваторі літа

17.07.2021 о 14:37 | Категорія: Новини

Підготували добірку книжок, які допоможуть прокачати читацькі здібності. Постаралися, щоб ви отримали море емоцій та нових вражень. Знаходьте прохолодні локації, усамітнюйтесь з книгою та насолоджуйтесь!

«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем», Марк Менсон

Книга про те, як звільнитися від міражу щастя та завищених очікувань. Зрозуміти, що буває, коли позитивного мислення стає занадто багато. Як не втратити почуття міри та спокійно ставитись як до хорошого, так і до поганого. А також про те, що «забивати» на все, не означає бути байдужим або інфантильним. Як мислити реально, враховувати й негативні моменти, брати з них максимум користі для власного досвіду та розвитку. Після прочитання перезавантажитесь та зрозумієте, чим потрібно перейматись, а чим – ні. Рекомендуємо для мотиваційного читання.

«Там, де падають Ангели», Дорота Тераковська

Маленьку п’ятирічну дівчинку Еву раптом почали переслідувати нещастя. А все тому, що вона втратила свого Ангела-Охоронця, який тепер живе у подобі бездомного. Його позбавили крил через недосвідченість, він впав з неба та поселився у лісі, недалеко від містечка Еви. Але Аве-Ангел, так його звати, молодий, білий та амбітний. Він готовий пройти через багато випробувань заради порятунку маленької дівчинки. Добра, щира книга на вічну тему Добра і Зла. А чого тільки варті описи Ангелів! Радимо.

«Шахтоємці», Жослін Сосьє

Десь далеко, у глибині канадських лісів, загубилось малесеньке містечко Норковіль. Там мешкає та всім заправляє родина Кардиналів – тато, мама та їх 21(!) дитина. Голова родини захоплюється геологією та знаходить у своїх краях масив закладеного цинку. Хай би кому не дістався цей скарб, клан Кардиналів завжди має власний план збагачення. Сюжет побудований на спогадах дітей великої родини навколо трагічної події. Все тривожно, напружено, але дуже цікаво. Справді, претендує на психологічний трилер, тримає на емоціях від першого до останнього абзацу. Рекомендуємо, аби відчути адреналін та видихнути після прочитання.

«Міс Підземка», Девід Духовни

Історія кохання у магічній оболонці від американського актора Девіда Духовни, найбільш відомого нам як агента Малдера з серіалу «Секретні матеріали».

Емер, вчителька з Нью-Йорка, любляча дружина, яка проводить усе своє життя за схемою «чоловік-робота-гроші» навіть не підозрювала, як сильно зміниться її життя після зустрічі у метро з карликом, який брутально лається. І звідки їй тоді було знати, що таку подобу обрала богиня-павучиха, Повелителька Смерті, аби запропонувати Емер угоду, від якої неможливо відмовитись. Через що тільки доведеться пройти Емер, аби повернути втрачене. У свій трохи моторошний, але душевний роман Девід Духовни додав суму, істот з паралельних світів та боротьби за кохання. Рекомендуємо і розуму, і серцю.

«Кавомолка», Михайло Ідов

Книга про те, як важливо не відриватися від реальності. Молода богемна пара Марк Шафер та Ніна Ліяу живуть у власному світі, спілкуючись з письменниками, архітекторами, художниками та іншими талановитими геніями, смакуючи дорогі вина, на які, до речі, дає кошти мати Ніни, відома багата адвокатка. Ніна має блискучу освіту та престижну роботу, а от Марк не має нічого. Втомлена від маминої опіки, пара вирішує відкрити кафе «Понти», де все вишукано та дорого. Але егоїстичні великі діти виявились у комерції повними лузерами, і їх бізнес занепадає. Ще б пак, адже реальні понти не дозволили героям прислухатися до розумних порад. Зворушливо, лірично, з гумором. Легка книга для літнього читання. Особливо буде корисно прочитати тим, хто збирається відкрити власний бізнес.

 

 

Джерело

Коментарі закриті.