Дощ і книги

24.06.2020 о 15:42 | Категорія: Новини

Скільки людей постійно скаржиться на нестачу часу для прочитання улюбленої книги? Дощова погода дає прекрасну можливість зануритись у світ пригод чи корисної інформації, а монотонний стук крапель по вікну налаштовує на потрібний лад. І неважливо, яку саме книгу ви оберете: для саморозвитку або ж художню. А як щодо книг, в назвах яких теж присутній дощ? Адже він буває приємним, легким і обнадійливим!

1533658699_100“Та, що танцює під дощем” Аліна Сахатська

Як, втративши все, стати щасливою? Як, зіткнувшись з усіма своїми страхами віч на віч, стати вільною? Це історія не про Попелюшку, яка стала принцесою. Це історія про принцесу, яка стала Попелюшкою. І то є не триллер, то є історія успіху. Бо, зрештою, що таке успіх? Це вихід із зони комфорту. Вижити чи здатися? Плакати від непогоди чи танцювати під дощем? Чекати на свого короля чи віддатися першому ліпшому? Втративши все в погоні за мрією, вона перемогла саму себе і винайшла власну філософію життя, яка, сподіваюся, надихне вас відвязатися від стереотипів, переборювати страхи і йти назустріч невідомому. І на її прикладі ви побачите, що ця філософія працює, бо ця історія не є вигаданою…

“Дощ”  Зоряна Джердж1561808844_58

Їй 19, і вона навчається заочно і створює прекрасні дизайни, що рівняють до світових. Йому 24 і він закінчив такий же універ, тільки за кордоном. Ось що їх може звести в єдине, як не дощ.

“Місяць, обмитий дощем” Володимир Лис

46709_72804Ця збірка різнобарвних, але водночас таких споріднених есеїв і новел про життя — немов букет зібраного листя. Серйозні, а інколи й іронічні роздуми про сенс щоденного буття й плин часу, про історичну долю України й таємниці людського серця… Як відпустити минуле та не боятися нових зустрічей? Де черпати наснагу на кожен день? Як розпізнати поворотні моменти і навчитися не шукати підтексту у випадковостях? Треба просто радіти життю і дихати на повні груди! Натхненні історії з добрим гумором, прості, але такі важливі для кожного цінності, звичні й рідні для нас слова…

Більшість есеїв і новел, що увійшли до цієї збірки, — автобіографічні. Це твори, над якими письменник працював протягом багатьох років передусім для того, аби увічнити події, що вразили його.

“Чорний дощ”  Ольга Лілік11_20_779

Ця повість про підлітка, який опинився на роздоріжжі почуттів і бажань. Про те, що любов може бути не тільки прекрасним переживанням, а й руйнівною хворобою — все в людині і від неї залежить.

“Львів. Вишні. Дощі” Дара Корній, Алла Рогашко, Ніка Нікалео, Анна Хома, Тетяна Белімова, Світлана Горбань, Наталя Лапіна

45410_68979Збірка від улюблених авторів — про неймовірне кохання і красу весняного Львова. Коли природа пробуджується після зимового сну, люди переживають разом з нею повороти долі, несподівані зустрічі, нові відчуття…

Дощі розказують старій бруківці підслухані на небі думки та побачені на землі історії про жагучу пристрасть; вони захлинаються від обурення, оповідаючи про зраду й підлість. Знайте, що особливі львівські вишні-морелі теж мають душу. Вони творять дива, поєднуючи людські долі!

 

«Історії про троянди, дощ і сіль» Дзвінка Матіяшistorii-pro-troyandy-dosch-i-sil-801071.270x390

Книга прози Дзвінки Матіяш — це своєрідний триптих, кожна частина якого складається з 15 коротких оповідей, які авторка назвала історіями про троянди, про дощ і про сіль.

Але жодного стосунку до флористики, метеорології чи мінералогії вони не мають. В цих оповіданнях ідеться про людські взаємини, про любов і мудрість, про те, що єднає людей та допомагає нам краще зрозуміти одні одних.

Коментарі закриті.