Письменник Макс Кідрук презентуватиме нову книгу в Ковелі!

02.10.2018 о 14:23 | Категорія: Оголошення

КовельЦієї осені український письменник Макс Кідрук вирушає в тур з презентацією нового роману «Де немає Бога». Зустрічаймо автора в своєму місті!

25 жовтня о 13.00 відбудеться презентація книги в Ковельській центральній районній бібліотеці.

Запрошуємо  до читальної зали нашої книгозбірні (вул.Степана Бандери, 2).

Вхід вільний.

Про роман:

Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них – рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

Макс Кідрук зазначає: «Роман «Де немає Бога» – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога».

Офіційний хештег: #ДеНемаєБога

Організатор туру: Мистецьке обєднання «Стендаль».

Повний розклад туру: www.stendal.com.ua

Буктрейлер:

 

Коментарі закриті.