Літайте разом з орлами

       Кожна людина хоча б один раз у своєму житті замислювалась над тим, що для неї сенс життя і щастя. Це досить непрості запитання, це одвічна тема. Ще давньогрецькі філософи намагалися пояснити ці поняття, зрозуміти їх сенс, вони пов’язували їх зі станом урівноваженості, гармонії людської душі.

    Хай ці книги допоможуть вам знайти рівновагу та гармонію. Хай будуть вам дороговказом та мотивацією.

Krizis_samorazvitiya_tupik_ili_nachalo_novogo_etapa_v_zhizni_2

«Успішні люди кожен день щось читають.  Зазвичай це література, яка допомагає їм розвиватися і удосконалюватися»

Майкл Хеппелл

 1.  У пошуках сенсу буття

«Сенс життя не в тому, щоб чекати, коли закінчиться гроза,

а в тому, щоб вчитися танцювати під дощем» 

Вівіан Ґрін

4159.9     Бретт, Р. Бог дає таланти всім: 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя / Регіна Бретт. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 288 с.

   Кожен із нас має талант, проте мало хто знає, як відкрити його в собі.     «50 уроків» від Регіни Бретт допоможуть зрозуміти це, знайти покликання, наповнити життя натхненням та сенсом. Авторка стверджує, що кожна людина повинна займатися своєю справою, але її треба знайти.  

159.922     Ґілберт, Е. Велика магія: творче життя без страху / Елізабет Ґілберт. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2017. – 254 с.

     Авторка у книзі розповідає про те, як навчитися жити творчо й отримувати від цього насолоду. Вона переконана, що творчість – це дар, і тільки від нас залежить, чи ми ним скористаємось.

159.9     Келлер, Ґ. Одна справа: як робити менше, а встигати більше / Ґері Келлер, Джей Папасан. – Київ: Наш формат, 2017. – 208 с.

     Книга покликана навчити зосереджуватися на найголовнішому й визначати такі пріоритети, які стовідсотково приведуть до неперевершених результатів і брати на себе менше непідйомних зобов’язань. Рецепт успіху на диво простий – варто лише визначити одну справу, вашу справу, саме вона зробить вас щасливим у всіх сферах життя – робочій, особистій, сімейній і духовній.

 3 159.9     Франкл, В. Людина в пошуках справжнього сенсу: психолог у концтаборі / Віктор Франкл. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 160 с.

     Віктор Франкл доводить, що, тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими.

159.922     Чуа, Е. Три сили: як виховують в успішних спільнотах / Емі Чуа, Джед Рубенфелд. – Київ: Yakaboo Publishing, 207. – 304 с.

   У цій книзі подано новий погляд на успіх – його приховані двигуни, внутрішню динаміку й ціну. Автори демонструють, що Три сили можуть стати сходами до неабияких досягнень, зокрема й тих, що полягають не в самозбагаченні, а в служінні іншим. Насправді, Три сили доступні будь-кому.

159.92     Шер, Б. Мрій правильно: як зрозуміти. Чого ти насправді бажаєш і як цього досягти / Барбара Шер, Барбара Сміт. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 432 с.

     Якщо ви прагнете змінити своє життя на краще, але не визначилися, у який бік рухатися, якщо відчуваєте у собі приховані таланти і маєте заповітні мрії – ця книга саме для вас. Вона допоможе вам налагодити особисті стосунки, здобути гідну роботу, творчо реалізуватися, навчившись мріяти правильно.  

2. Дорога до успіху (бізнес)

“Робота відбере значну частину вашого життя, і єдиний спосіб

отримувати від життя задоволення – вірити, що ви робите гарну роботу.

А єдиний спосіб робити щось добре – це по-справжньому любити те,

чим ви займаєтеся “

Стів Джобс, співзасновник Apple

1159.98     Вальдшмідт, Д. Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним! / Ден Вальдшмідт. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 192 с., іл.

     Ця книжка змінить ваш світогляд і допоможе позбутися факторів, які стримують вашу здатність бути надзвичайним. Дізнайтеся про справжні складові успіху з понад 100 історій, що надихають та викликають безліч емоцій.

33     Ворона, Т. Стартап на мільйон: як українці заробляють статки на технологіях / Тімур Ворона. – Харків: Віват, 2017. – 224 с.

     Depositphotos, Genesis, Jooble, Grammarly і десяток інших ІТ-компаній – саме вони сьогодні є гордістю країни, її обличчям, яке не хочеться ховати, за яке ніколи не буде соромно. Як українці здобувають мільйонні статки завдяки своїм знанням, розуму, наполегливості й хисту можна дізнатися із цієї книги.

 159.9     Гілл, Н. Думай і багатій / Наполеон Гілл. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 256 с.

     13 кроків до багатства й успішності від Наполеона Гілла – це дієвий шлях для кожного, хто вирішив рухатися вперед.

331.34     Ґільбо, К. Пасивний заробіток: як перетворити ідею на гроші за 27 днів / Кріс Ґільбо. – Київ: Наш формат, 2019. – 240 с.

     Автор пропонує місячний план, який допоможе структурувати ваші дії, якнайшвидше реалізовувати ідеї та отримувати додатковий заробіток.

159.9     Дахіґґ, Ч. Сила звички: чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі / Чарлз Дахіґґ. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 432 с.

     Книжка ґрунтується на дослідженнях і переконливо доводить: звичками можна й потрібно керувати, набути корисних і позбутися тих, які завдають шкоди.

2159.922     Киосаки, Р. Бизнес-школа для тех, кому нравится помогать другим: восемь ценностей сетевого маркетинга, не связанных с деньгами / Роберт Т. Киосаки, Шарон Л. Лечтер. – Ужгород: Світ, 2001. – 112 с.

159.922     Киосаки, Р. Богатый Папа. Бедный Папа / Роберт Т. Киосаки, Шарон Л. Лечтер. – Ужгород: Світ, 2001. – 192 с.

159.922     Киосаки, Р. Руководство Богатого Папы по инвестированию: во что инвестируют богатые, тогда как бедные и средний класс – нет! / Роберт Т. Киосаки, Шарон Л. Лечтер. –Львів: Світ, 2001. – 344 с.

005.4     Коллінз, Д. Від хорошого до величного: чому одні компанії прориваються, а інші – ні / Джим Коллінз. – Київ: Наш формат, 2017. – 368 с.

159.9     Хеппелл, М. Законы успеха. Как стать хозяином жизни / Майкл Хеппелл. – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2015. – 352 с.

     Бути успішною мріє кожна людина. Поради та ідеї автора цієї книги допоможуть вам знайти свій шлях до успіху, розкрити власну унікальність, знайти внутрішній стержень і з легкістю домагатися поставлених цілей.

3. Ключ до щастя

“Часто щастя шукають так само, як окуляри: коли вони на носі”

Франсуаза Дроз

9122/129     Айраксинен. Т. Щастя: відверте і чітке бачення щастя і того, чому у нас його немає / Тимо Айраксинен. – Львів: Вид-во Анетти Антоненко, 2017. – 208 с.

     Звичне на перший погляд, мало не буденне поняття, як «щастя», якщо зазирнути глибше, видається не надто простим. Кожен, хто наважиться з’ясувати його зміст, ризикує опинитися в глухому куті парадоксів. Дороговказом на шляху розв’язання цієї проблеми стане ця книжка фінського філософа.

159.9     Бен-Шахар, Т. Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди / Тал Бен-Шахар. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 192 с.

     Автор робить крок уперед, заявляючи про те, що щастя – це наука, яку необхідно вивчати та популяризувати. Це не просто книжка, це те, що змінить ваше життя на краще. Кожна сторінка цього видання сповнена мудрості, яку хочеться запам’ятати.

39     Вікінг, М. Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи / Мік Вікінг. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 288 с.

     Хюґе – особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань.  

39     Екерстрьом, Л. Лаґом: шведські секрети щасливого життя / Лола А. Екерстрьом. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 192 с., іл.

     Лаґом – це спосіб життя у гармонії зі світом, природою та з самим собою. Його підґрунтям є справедливість, помірність та здатність радіти тому, що маєш. Девізом прибічників такого способу життя є вислів: «Не надто мало, не надто багато – саме в міру». Нехай ця дивовижна книжка допоможе вам внести хоч незначні, проте важливі зміни у своє повсякденне життя, щоб воно стало повнішим та більш щасливим.

10159.9     Пінк, Д. Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує / Даніел Пінк. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 208 с.

     Книжка № 1, яка змінить вашу уяву про мотивацію до праці й творчості! Автор пропонує нову систему, засновану на психології та реальній практиці управління, пояснює її методи, інструменти та допомагає застосувати їх на практиці.

17.023.34     Ташіо, М. Посібник для тих, хто бажає стати щасливим / Маруяма Тошіо. – Київ: Гамазин, 2018. – 164 с.

159.9     Фром, Е. Мистецтво любові / Еріх Фром. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 192 с.

     Це справжній шедевр філософії, що сягає таємниць найзворушливішого людського почуття – любові… Незвичайні відкриття, факти й приклади надихають своєю практичність та точністю й навчать проаналізувати своє життя.

      4.  Красуні та розумниці

“А справжня слава – то прекрасна жінка”

Ліна КОСТЕНКО

5316.6     Бекол, Д. Право на помилку: 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки / Джесіка Бекол. – Київ: Книголав, 2018. – 272 с. – (Серія «Полиця нон-фікшн»).

Ми оточені неймовірними історіями успіху. Друзі та подружки розповідають про «Вона так багато працювала — і у неї вийшло» або «Йому пощастило — і він став мільйонером». Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися? Що ж стоїть за цими історіями? Джессіка Бекол провела 25 інтерв’ю для книжки «Право на помилку». Видатні й успішні жінки зізнаються, що саме їхні власні помилки та правильні висновки дозволили їм стати тими, ким вони є зараз.

17     Садовська, І. Гетера і Кухарка / Ірина Садовська. – Київ: Зелений Пес, 2007. – 304 с.

 У книжці в легкій, гумористичній манері, із застосуванням крилатих висловів і жартівливих афоризмів, анекдотів розглядаються проблеми родинного життя. Головне питання, як залишатися привабливою навіть на кухні, вирішується просто: залишатися жінкою і дбати про свою зовнішність та гарний настрій попри всі домашні клопоти.

17     Садовська, І. Звабниця і черниця / Ірина Садовська. – Київ: Зелений Пес, 2007. – 288 с.

Станьте трішечки… Звабницею. І все зміниться, і світ засяє веселковими барвами! Що для цього потрібно зробити? Зовсім небагато. Дві-три сторінки з цієї книжки щодня — і ви вже інша. Успіхів вам і удачі!

17     Садовська, І. Принцеса і Попелюшка / Ірина Садовська. – Київ: Зелений Пес, 2007. – 304 с.

Перед вами абсолютно новий тип підручника, написаного жінкою для жінок. Тут нічого не нав’язується силоміць. Вам просто пропонують два варіанти поведінки, умовно позначені як комплекс Попелюшки й комплекс Принцеси. Ні для кого ж не таємниця, що королевами стають усі жінки. Але як на шляху до трону поєднувати в собі кращі риси того й іншого образу, застосовуючи на благо переваги кожного й уникаючи вад, – знайдете в цій веселій і легкій для читання книжці.

17     Сергієнко, Н. Жіночна і спортивна / Наталка Сергієнко. – Київ: Зелений Пес, 2008. – 272 с.

У моді знову жіночність! І, співаючи їй хвалу, авторка цієї книжки навчить вас залишатися достатньо жіночною, не перестаючи бути на подив спортивною.

17     Сергієнко, Н. Красива і Розумна / Наталка Сергієнко. – Київ: Зелений Пес, 2008. – 336 с.

Популярний психологічний порадник для жінок будь-якого віку, написаний професіоналом у веселій і дотепній формі, доступній сприйняттю найширших кіл читачів. Психолог розповідає про те, як не перестаратися в кар’єрі й водночас не втратити свого шансу – як на підвищення по службі, так і на особисте щастя.

17     Шапарова, В. Ягниця і Вовчиця / Вероніка Шапарова. – Київ: Зелений Пес, 2008. – 320 с.

Популярний психологічний порадник для жінок на щодень. Цього разу поради стосуються не стільки пошуку чоловіка, скільки легкого ставлення до невдач. Докладно розглядається флірт як поняття і як явище, що безумовно корисно й для жіноцтва, й для деяких чоловіків, а особливо – для подружніх пар.

5. Вчимося у геніїв

«Ті, хто мислить вузько, ніколи не створять великого»

Стів Джобс

6159.9     Вуйчич, Н. Життя без обмежень: шлях до неймовірно щасливого життя / Нік Вуйчич. – Київ: Форс Україна, 2016. – 352 с.

Почувши одного разу цю історію, Ви вже ніколи не забудете імені її героя – Ніка Вуйчіча. Життєвий шлях Ніка – доказ всемогутності людського розуму, віри та оптимізму. Чому ми називаємо Вуйчіча людиною епохи? Тому, що, на відміну від решти “молодих та успішних”, з самого народження він був позбавлений навіть того, чим володіє найбідніший: усіх чотирьох кінцівок. Та попри це, зумів стати взірцевим членом суспільства і щасливим батьком двох дітей.
                 159.9     Карнеги, Д. Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей. Как развить уверенность в себе и добиться влияния на людей путем публичных выступлений. Как перестать беспокоиться и начать жить / Дейл Карнеги. – Екатеринбург: ЛИТУР, 2000. – 720 с.

У світовому бестселері Дейла Карнегі йдеться про надзвичайно складні речі — успіх у бізнесі, міцний шлюб, довіру і дружбу — простими і доступними словами. Ці прості рекомендації виявилися найбільш дієвими у критичних життєвих обставинах і обов’язково допоможуть і вам. У цій книзі — перевірені часом поради.

53(092)     Опанасенко, О. Нікола Тесла / Ольга Опанасенко. – Київ: Агенція «ІРІО», 2017. – 112 с., іл. – (Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).

Книжка «Нікола Тесла» — більше ніж біографія, це розповідь про те, як важливо знайти своє призначення та вірити у себе, коли інші не вірять.

53(092)     Потерянко, Ю. Альберт Ейнштейн / Юлія Потерянко. – Київ: Агенція «ІРІО», 2017. – 104 с., іл. – (Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).

Книжка «Альберт Ейнштейн»  розповість про життя та діяльність видатного науковця. Це його біографія. Розповідь про великого вченого дає зрозуміти, що бути не таким як усі – це унікальний дар, розвиваючи який, ви можете відкрити у собі здібності до улюбленої справи. А коли любиш те, чим займаєшся, то ти дійсно щаслива людина!

7004(092)     Сміт, Д. Думати, як Леонардо да Вінчі  / Деніел Сміт. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Леонардо да Вінчі, котрий жив більш ніж 500 років тому, вплинув на декілька поколінь художників і мислителів. Він бачив взаємозв’язки між мистецтвом та наукою, був точним і досконалим у своїй роботі та розробив багато методик, які ми продовжуємо використовувати дотепер. Ці чесноти в поєднанні з унікальною уявою дозволили Леонардо да Вінчі зробити винаходи, які на декілька століть випередили свій час.

004(092)     Сміт, Д. Думати, як Стів Джобс / Деніел Сміт. – Київ:  Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Титан технологічних інновацій, Стів Джобс думав інакше, ніж усі інші. Він мав здатність знати, що хотіли люди, навіть раніше, ніж вони самі це розуміли, і, навіть більше, він вмів продавати цю ідею. Ознайомившись з його думками про інновації, порадами про те, як знайти натхнення чи представити ідею, рекламу та багато іншого, ви зможете навчитися дивитися на світ очима генія.

004(092)     Сміт, Д. Думати, як Альберт Ейнштейн / Деніел Сміт. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Відомий в усьому світі Божевільний Професор зі скуйовдженим волоссям думав би інакше, якби в ньому не поєдналися такі унікальні якості, як інтелект, інтуїція та уява, що зробили його генієм. Пропонована книга дає можливість поглянути на події ХХ століття очима видатного вченого, гуманіста, громадського діяча.

 6. Секрети самовдосконалення

 “Недостатньо тільки отримати знання; їх треба застосувати.

Недостатньо тільки бажати; треба діяти”

Йоганн Вольфганг фон Гете.

11159.923     Берн, Е. Що ти кажеш після привітання? / Ерік Берн. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 432 с.

Книга пояснює, що змушує переможців вигравати, невдах програвати і що робить тих, хто між ними, настільки нудними… Відомий американський психолог і психіатр, доктор медицини Ерік Берн показує, як далі життя йде за чітко визначеним сценарієм. Сумний або успішний, він визначає, як людина ставитиметься до своїх колег, з ким одружиться, скільки матиме дітей і в якому ліжку помре… Ця книжка демонструє, як пишеться сценарій життя людини, як він працює і, найважливіше, як кожен може імпровізувати, вносити до цього сценарію зміни, щоб уможливити щасливий кінець…

159.98     Вон Ейкен, Д. Можливо все! / Джон Вон Ейкен. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 352 с.

Ця книжка для тих: • хто хоче вийти із будь-якої кризи з новими можливостями • хто хоче реалізувати свій шанс • хто хоче перетворити поразки на перемоги. Керівництво з досягнення мети! Автор дає відповіді на питання, які найбільше турбують кожного. А ще пропонує стратегії та актуальні рішення під час кризи. Вони будуть корисними не лише для бізнесменів та керівників підприємств, а й для всіх, хто хоче досягти мети. Книжка підкаже, як наповнити життя перемогами! Беріть долю у свої руки і переконайтеся – для вас немає нічого неможливого!

 159.923     Гладуелл, М. Давид і Голіаф: аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів / Малколм Гладуелл. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 256 с.

Ця книжка про те, як подолати труднощі, якщо ти не гігант Голіаф, а звичайна людина. Автор доводить, що успіх не залежить від надійності обладунків та міцних м’язів. Адже переваги можуть легко перетворитися на вади і навпаки. У книзі наведені історії з життя реальних особистостей, талановитих та звичайних, відомих і не дуже. На їхньому прикладі автор доводить, що наші уявлення про переваги і недоліки є хибними. Адже саме прості аутсайдери здатні подолати могутніх фаворитів.

7.011     Ґомперц, В. Думай як митець: і живи на повну / Вілл Ґомперц. – Київ: ArtHuss, 2018. – 176 с.

     Ця книжка про сміливість і допитливість, здоровий скептицизм і зухвалість, пристрасть і відданість – про риси характеру й звички, завдяки яким у різні часи митці знаходили себе, досягали майстерності та здобували визнання.

159.9     Гунель, Л. Бог завжди подорожує інкогніто / Лоран Гунель. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. –   416 с.

Як не пропустити в житті ті можливості, які воно нам пропонує? Знайти своє призначення й зробити реальністю найзаповітніші та найсміливіші мрії? Шлях до самореалізації та самовдосконалення відкритий кожному, треба лише обрати вірний напрямок. На відміну від інших книжок із психології саморозвитку, бестселер Лорана Гунеля не перелік правил і вправ, а захоплива розповідь про історію життя паризького юнака, до якої хочеться приєднатися! Це керівництво з пошуку свого місця в житті, боротьби зі страхами й комплексами за особисте щастя та професійний успіх.

159.923     Девід, С. Емоційна спритність: як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя / Сьюзен Девід. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 288 с.

 Внутрішній спокій, вміння розуміти себе допомагає не тільки почуватися впевнено в будь-якій ситуації, а й бути успішним на роботі, в особистому житті, у творчості. Вміння підлаштовуватися під мінливий світ подій дозволяє уникнути стресів, негативних думок та почуттів і впевнено рухатися вперед. Ця книжка допоможе вам зрозуміти природу своїх емоцій, навчитися жити з ними у злагоді. Ви знайдете підхід до опанування своїх переживань, будете отримувати задоволення від спілкування й досягати своїх цілей.

12159.98     Зуб, О. Формула продуктивності: понад 100 прийомів, методів, технік та інших фішок із тайм-менеджменту, само мотивації, а також персональної продуктивності / Орест Зуб. – Тернопіль: Мандрівець, 2017. – 136 с.

Ця книга не про те, як встигати абсолютно все. Це просто неможливо. Натомість автор пропонує принципово інший більш ефективний підхід. Подані у цій книзі фішки не вимагають робити нічого нового. Новими є лише підходи до вже існуючих справ та завдань у побуті чи бізнесі. В результаті прочитання (і застосування) цієї книги ви сформуєте вашу власну формулу продуктивності, що стане дорожньою картою і провідником у світ реалізованих цілей та здійсненних мрій. Просто спробуйте і ви самі у цьому переконаєтеся!

 159.953     Іставей, Р. Як запам’ятовувати (майже) все і завжди: приголомшливі лайфхаки для прокачки вашої пам’яті / Роб Іставей. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 176 с.

Що таке пам’ять? Як вона працює? Як запам’ятати все? Ця книжка містить цікаві практичні завдання й техніки запам’ятовування, реальні історії, незвичайні експерименти та дієві вправи.

159.923.3     Кейн, С. Сила інтровертів: тихі люди у світі, що не може мовчати / Сьюзен Кейн. – Київ: Наш формат, 2018. – 368 с.

Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві. Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою. Для інтровертів та екстравертів, які хочуть зрозуміти себе і тих, хто поряд.

316.46     Кові, Ш. [Сім] звичок високоефективних підлітків: путівник підлітка до успіху / Шон Кові. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2017. – 252 с.

Це покроковий путівник для підлітків, який допоможе їм дійти із того місця, де вони є зараз, туди, де хочуть опинитися в майбутньому. Їхні цілі, мрії, плани – усе це здійсненне й досяжне. Просто потрібно знати, що допоможе правильно рухатися обраним шляхом. І ця книга Шона Кові стала для мільйонів підлітків школою самоповаги та успіху.

159.9     Кові, Ш. 7 звичок надзвичайно ефективних людей: потужні інструменти розвитку особистості / Шон Кові. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 384 с.

Ця книга – світовий супербестселер, що змінив долі мільйонів людей. Вона допоможе вам чітко сформулювати для себе життєві пріоритети і цілі, максимально реалізувати закладений у вас потенціал, стати кращим у професійній діяльності та вибудувати гармонічні взаємини з оточенням.

8159.9     О’Брайен, Д. Как развить суперпамять / Доминик О’Брайен. – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2014. – 240 с.

Спробуйте поліпшити свою пам’ять за методикою Домініка О’Брайєна! Спеціальні вправи допоможуть вам опанувати мистецтво запам’ятовування, результат – вже за кілька тижнів.

316.6     О’Конор Д. Системне мислення: пошук неординарних творчих рішень / Джозеф О’Конор, Ієн Макдермотт. – Київ: Наш формат, 2018. – 240 с. 

Практичні поради авторів змінять ваше світосприйняття і допоможуть прокладати шлях до успіху в будь-якій сфері життя — від фізичного здоров’я та сімейних стосунків до керування бізнесом і фінансовим становищем. Книжка для всіх, хто цікавиться саморозвитком, методиками вирішення проблем, розвитком ефективних стратегій мислення.

159.9     Томан, І. Як удосконалювати самого себе / Іржі Томан. – Київ: Політвидав України, 1984. – 240 с.

У книзі даються практичні поради щодо розвитку власних розумових, фізичних і духовних здібностей кожної людини. Рекомендації будуть корисні багатьом читачам.

159.98     Трейсі, Б. Зроби це зараз: 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час / Брайан Трейсі. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 111 с.

 Це видання навчить вас бути ефективним та використовувати свій час з максимальною користю. Автор розповідає, як вирішувати складні завдання й виходити із зони комфорту, контролювати свій час та життя.
Він пропонує 21 практичну пораду, які  можна застосувати негайно!

312.1     Шарма, Р. Клуб п’ятої ранку: візьміть свій ранок під контроль. Покращте своє життя / Робін Шарма. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2019. –      352 с.

Експерт із досягнення лідерства та високої продуктивності Робін Шарма представив ідею “Клубу п’ятої ранку” понад двадцять років тому, заснувавши її на революційному ранковому режимі. Метод, розроблений ним, успішно застосовують видатні підприємці, зірки шоу-бізнесу та найталановитіші митці, і їхній приклад лише доводить дієвість цієї програми. Тож якщо ви хочете взяти під контроль свій ранок та покращити своє життя, ця книжка — те, що вам потрібно.

_________________________

“Два найважливіших дні у твоєму житті: день, коли ти з’явився на світ,

і день, коли ти зрозумів навіщо”

Марк Твен

Krizis_samorazvitiya_tupik_ili_nachalo_novogo_etapa_v_zhizni       Книги для саморозвитку, а також для розуму і серця є і в світовій художній літературі. З чого починали саморозвиток герої різних часів і країн, які були мотивації і способи подолання на шляху до особистого росту й успіху у оточуючих?

Що почитати для саморозвитку з художньої літератури?

 • «Гордість і упередження» – Д. Остін.
 • «Смажені помідори в кафе« Полустанок »- Фенні Флегия.
 • «Віднесені вітром» – Маргарет Мітчелл.
 • «Війна і мир» – Лев Толстой.
 • «Мадам Боварі» – Гюстав Флобер.
 • «Ромео і Джульєтта» – Вільям Шекспір.

 Фільми для саморозвитку:

 • «Соціальна мережа» – Девід Фінчер (2004)
 • «Мирний ВОІ» – реж. В. Сальма (2006 г.)
 • «Цілитель Адамс» – Т. Шедьяк (1998 г.)
 • «Сім’янин» – Б. Ретнер (2000)
 • «Зелена миля» – Ф. Дарабонт (1999)
 • «12:01 після півночі» – Д. Шолден (1993 г.)

Коментарі закриті.