“Українське чаювання”: як ми готувались і кому вдячні
Сьогоднішній допис – про підготовку «Українського чаювання», яке викликало просто шквал позитивних емоцій та відгуків наживо та у соцмережах.
Як відомо, кожному заходу передують етапи задуму, підготовки та втілення. Зазвичай, вони не афішуються і ви не можете собі уявити масштабу непомітної, але такої важливої роботи…
Отож, ми висловимо слова вдячності колективам та людям, причетним до організації «Українського чаювання», розповімо про його підготовку.
Отже, ДЯ-КУ-Є-МО:
– Ковельській школі мистецтв за співпрацю. Музичний супровід на квартирнику – Олександр Середа, викладач цієї школи. Народні пісні – Ткачук Каріна, випускниця ліцею №11, учасниця фольклорного гурту «Княгининські хорошухи» та Критчук Єлизавета, учениця ліцею №11, яка тільки розпочинає свій творчий шлях. Дякуємо вам за емоції, красу та чудові голоси!
– НД «Просвіта» та особисто костюмеру пані Лілії Літвін за українське народне вбрання для співаків. Ви зробили наше свято атмосферним та вишуканим!
– магазину “Калина” за чудові намиста для учасників, які додали колориту народним костюмам.
– активній волонтерці пані Раїсі Хвещук за цікаву інформацію про рослини Волині та власний досвід приготування трав’яних чаїв. Нам смакував «Волинський чай від Раїси»!
– поетці-волонтерці пані Інні Михайловій та ГО «Берегині Волині» за небайдужість і відправку зібраного чаю на передову.
– відеооператорці пані Тетяні Рябко за кретивну відеозйомку та максимальну передачу атмосфери.
– Директорці Ользі Пірожик та колегам КЗ «Публічна бібліотека» за всі зусилля та добрі наміри! Ми готували сценарій події, фотографували, викладали оголошення та дописи на сайт бібліотеки та у соцмережі; готували мультимедійні засоби для прослуховування лекції; розставляли столи та стільці; декорували хол рушниками, а столи – домашніми сувенірами, скатертинами, чайними сервізами; поділились дбайливо вирощеними та висушеними цілющими рослинами для чаїв та ягодами для неповторного аромату;
– «Інтернетниці» пані Ірині Малиновській, яка пошила мішечки для подарункових чаїв та наповнювала їх травами разом з молодою колегою Валерією Мелюх (відділ комп’ютерних бібліотечних технологій, ви вмієте все!).
– Після того, як гості розійшлися бібліотекарі наводили лад: розбирали декорації, виносили столи та стільці, мили посуд… Усі, хто долучився – МОЛОДЦІ! Ви створили справді затишну і комфортну атмосферу!
Нашим прекрасним гостям ДЯКУЄМО, що відгукнулись на запрошення, принесли заварники (френч-преси) і солодощі, знайшли час зустрітися. Вдячні вам за приємне спілкування, за допомогу воїнам ЗСУ, корисні поради, пісні та позитив!
Саме ви, друзі, мотивуєте нас до плідної праці у майбутньому!
Завжди раді бачити вас у наших залах!
PS: Якщо ви дочитали допис до кінця, то ми вам теж дякуємо і даруємо РЕЦЕПТ!
Найбільше нашим гостям смакували …рогалики. Це – робота наших техпрацівниць пані Катерини Дудік та пані Лідії Сукач. Неймовірно ароматним повітрям наповнились зали бібліотеки у процесі випікання цієї смакоти на нашій кухні – не передати словами! Якщо ви ніколи не пекли таких духм’яних рогаликів – от вам рецепт від пані Катерини та пані Лідії:
АРОМАТНІ БІБЛІОТЕЧНІ РОГАЛИКИ
Інгредієнти:
0,5 л. теплого молока,
100 г. пресованих дріжджів,
200г. +/- цукру,
10г ванільний цукор,
3 яйце в тісто+ 1 яйце для змащування рогаликів,
3-4 ст. л олії,
250 г. розтопленого вершкового масла,
900г. +/ – просіяного борошна,
Начинка:
варення з вишень, солодкий сир або мак.
Тісто без опари, все замісити,і поставити в тепле місце на 2 години щоб підійшло. Розкачувати тісто невеликими кругами, які по діагоналі ділити на 8 частин і формувати рогалики з начинкою.
Випікати при температурі 170-180 градусів 25-35 хв.
Хай смакує!